×
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Na Niby Studio

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Na Niby Studio

 

Jako jeden z beneficjentów Funduszy Europejskich zapraszamy już niebawem na spotkanie poświęcone wirtualnej rzeczywistości!

W ramach DOFE 2018 otwieramy się na kilka godzin, żeby opowiedzieć o tym, czym jest wirtualna rzeczywistość, jakie może mieć zastosowania i jaką przyszłość nam niesie.

Zapraszamy przede wszystkim młodych ludzi – maturzystów i studentów – ponieważ wirtualna rzeczywistość to także powstające właśnie nowe pomysły na to, jak będziemy kiedyś pracować.

Więcej o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich:
http://www.dofe.fundusze.malopolska.pl/

Wirtualna rzeczywistość? To pojęcie jeszcze kilka lat temu kojarzyło się bardziej z prozą science fiction niż z biznesem, ostatnie lata jednak przyniosły zasadniczą zmianę w tej dziedzinie. Jako designerzy patrzymy na rodzący się rynek VR przede wszystkim jak na przestrzeń projektową. Będziemy spędzać w niej dużo czasu – kupując, bawiąc się czy ucząc – warto więc sprawić, aby nie był to czas zmarnowany.

Opowiemy, w jaki sposób wirtualna rzeczywistość dziś wykorzystywana jest w biznesie oraz jaka przyszłość czeka tę technologię. Będzie też szansa założyć okulary wirtualnej rzeczywistości i samemu eksplorować alternatywną rzeczywistość.

Zainteresowanych zapraszamy w dwóch grupach do 12 osób na godzinę 15.00 oraz 16.30.

Wymagana jest wcześniejsza, mailowa rezerwacja miejsca: agnieszka.zychowicz@nanibystudio.pl

 

Na Niby Studio na Małopolskim Festiwalu Innowacji, 2017.