×
Wirtualna rzeczywistość – zapraszamy do Matrixa

Wirtualna rzeczywistość – zapraszamy do Matrixa

Czy pamiętacie film z 1999 roku pod tytułem Matrix? Wówczas wydawało się, że to science fiction, z naciskiem na fiction – dziś śmiało możemy powiedzieć, że górę bierze science. Co się wydarzyło? Branża gier komputerowych stworzyła gadżet, dzięki któremu gracz może nie tylko patrzeć na stworzony dla niego przez grafików i programistów świat, ale też w niego wsiąknąć i wejść z nim w interakcję. Okulary do wirtualnej rzeczywistości nazywają się Oculus Rift i w zeszłym roku firmę, która je tworzy kupił je Facebook. Komercyjna premiera gadżetu przewidziana jest na pierwszy kwartał 2016 roku.

 

Jaki mamy pomysł na wykorzystanie tego urządzenia w NaNiby Studio?
Chcielibyśmy przenieść to, co zostało stworzone z myślą o rynku rozrywkowym na grunt branż przez nas obsługiwanych, czyli deweloperów, architektów, producentów, agencji reklamowych, projektantów stoisk targowych czy agencji eventowych. Co mamy im do zaproponowania? Zobaczmy w kilku krokach na przykładzie np. aranżacji łazienki:

Jak niedługo będzie już działać sprzedaż w wirtualnej rzeczywistości

Pod spodem prezentujemy demo stworzonego przez nas testowego mieszkania, po którym dziś przechadzali się pierwsi wirtualni spacerowicze. To oczywiście tylko zapis potencjalnych ruchów użytkownika – cała przyjemność polega na tym, żeby samemu założyć na oczy wirtualne okulary i wejść w stworzony przez grafików świat. Zobaczyć jak paruje wirtualna herbata, spróbować zerwać wirtualną bazylię, polatać, poczołgać się po podłodze.

Co zyskasz, eksperymentując wspólnie z nami z tą technologią?
Znajdziesz się w awangardzie firm, które będą wprowadzać na rynek rozwiązania z dziedziny projektowania i sprzedaży, które najprawdopodobniej odmienią w przeciągu kilku lat całkowicie rynek. Zaproponujesz klientom całkiem nowe doznanie, którego, zapewniamy Cię, nie zapomną. Zbudujesz wizerunek swojej firmy jako innowacyjnej i otwartej na najnowsze trendy. Zyskasz przewagę konkurencyjną.